Владимир Дацюк

преподаватель английского

"Маленький світ маленької людини. І все починається саме тут. Навіть історія моїх відносин з Її величністю – Леді English. Хто б міг подумати, що декілька випадкових зустрічей в дитинстві виявляться геть не випадковими, а час проведений разом – таким повним взаємності й бажання, щоб це знайомство виросло у справжнісіньку дружбу. І тепер кажу: "Дякую за ці 10 років разом!Smile"

І на що вона схожа? Нова мова – це як нова незвідана земля: у неї свій ландшафт, своя неповторна врода-природа, свій характер і своя стихія. Вона завжди була і є моїм вірним супутником та точкою взаєморозуміння в усіх наших мандрівках: Німеччиною, Польщею, Чехією, Великобританією (особливо запам'яталися Оксфорд та візит до шекспірівського «Глобусу» у Лондоні), Австрією, Ізраїлем, Бельгією і  Францією. Її приємно слухати, нею думати, говорити і творити. І вона не перестає дивувати.

 Я би вважав даремними роки у школі, якби не одна вчителька англійської мови – страшенно аскетична і ерудована жінка. Здається, я навіть ніколи не чув, як вона звучить українською мовою. Це були перші фундаментальні кроки.

 На цьому щастя не закінчилося: майже шість років навчання в Українському Католицькому Університеті у Львові стали періодом потужного внутрішнього визволення, свободи і глибинного ціннісного формування. І великою мірою це завдяки тому, що в нас було чимало курсів і предметів, які викладали повністю англійською, що була як ковток чистої води і свіжого повітря. Крім того, ми вивчали давні тексти латинською, давньогрецькою і старослов’янською мовами. Ці давні мови стали дуже цінним інструментом – вони й зараз допомагають мені віднаходити походження, значення і культурний контекст виникнення слів, зокрема й в англійській. Мова – це як інший погляд на світ, інакший спосіб мислення.

 Прекрасний рік роботи ментором в Українській Академії Лідерства став наріжним каменем у виборі викладацької майстерності, чи вчительського ремесла, як справи життя. І звісно, "Closer to the Dream" з’явилася в моєму житті в правильному місці і у правильний час. Це така модель суспільства, в якій хочеться жити. Щиро вдячний за таку можливість!

 Запрошую до плідної співпраці усіх бажаючих пройти разом дистанцію від Starter до Advanced і далі. Попереду в нас ток-шоу, моделювання корпоративних і дипломатичних переговорів, дебати, дискусії, прес-конференції, інтерв’ю, театральні етюди,  море емоцій і попутний вітер!"

 

         
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
  Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom