Владислава Бондарь

преподаватель английского

"Привіт! Я – Влада. І якби мені в дитинстві сказали, що я буду викладати англійську мову, я би вважала це злим жартом.  Англійська була постійним предметом моїх конфліктів із усіма дорослими людьми, які вважали, що без цієї мови я ну ніяк не проживу. Я ж бо любила її, м`яко кажучи, не дуже через цілий ряд своїх дитячих об`єктивних і не зовсім причин.

У нас із англійською довгі та складні стосунки. Ми одне одного то не любили, то укладали перемир`я на період різних олімпіад, то терпіли, бо потрібно було, то не звертали одне на одного уваги. Інколи я виручала свою групу в ліцеї з поглибленим вивченням іноземних мов, де навчалась, бо без зусиль переказувала тексти, які бачила вперше; без проблем спілкувалась з іноземцями; нормально орієнтувалась в граматиці. Потім настали часи, коли при одній думці про те, щоб щось сказати англійською, я вся стискалася, руки тремтіли, а мозок зі мною прощався. І от, коли я майже вирішила, що в цих стосунках немає гармоніїі я все-таки не створена для англійської, а вона для мене, нам пощастило – в нашому спільному житті з`явилась Віка  неймовірний викладач та класна людина. І ми почали спочатку. Віка робила так, що я розуміла все! Вона часто сміялась на моє запитання: «Це що, насправді так просто? Я ж 10 років вважала, що ця тема – найскладніша в граматиці!».

 Поступово я почала цікавитись культурою англомовних країн, способом мислення та світоглядом їхніх жителів. Я нарешті зрозуміла НАВІЩО людині знати іноземну мову й відчула всю магію не просто спілкування, а розуміння іншої культури, усвідомлення себе її частиною. І от ми з англійською вже в захваті один від одного. Вона стала моїм хобі поруч із подорожами, туризмом, музикою, хореографією та літературою. Я ніколи не могла уявити її в цьому списку, але настав час визнати: тепер я дійсно без англійської не проживу, бо закохалась в цю мову!=)

Освіта філолога, яку я здобуваю в КНУ імені Шевченка, бажання спілкуватись з новими людьми та новонароджена любов до англійської привели мене до того, що я почала викладати сама. Чесно кажучи, завжди захоплювалась справжніми Викладачами, яких, на жаль, зустрічала не так і багато. Але ті, які траплялись в моєму житті, назавжди його змінювали (як би пафосно це не звучало, це щира правда). Хотілось, звичайно, стати такою ж. І ось я вже викладаю в улюбленій "Closer to the Dream", де і працювала адміністратором, і навчалась, і набиралась досвіду в найкращих викладачів. Ми зі студентами знайомимось з іншим та цікавим світом, долаємо труднощі, усвідомлюємо, що нам усе вдається, а найголовніше – постійно говоримо англійською! Інколи студенти виходять після уроків і дякують. Так, як я колись дякувала Вікторії після наших занять. І тоді я розумію, що все недаремно.

Можна було б довго говорити про процес вивчення англійської, але скажу найголовніше: я знаю, що інколи все здається складним, але насправді це легко та цікаво.

Вірю, що у Вас все вийде!
"

 

 

     
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom