Внимание
  • Lack of access rights - File '/images/Sofia.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/Sofia.jpg'

София Михалик

преподаватель английского

"Англійську я вивчаю рівно стільки, скільки себе пам’ятаю: дитсадок, школа, університет. І хоча мова мені завжди давалась легко, по-справжньому її я вивчила, коли пішла в університет і нас просто змусили говорити англійською. Бо можна все життя вивчати граматику і знати багато слів, але без розмовної практики це все не матиме значення. 

Після другого курсу університету я поїхала на 3 місяці до США за студентською програмою Work & Travel. Безумовно, це був колосальний досвід життя і роботи за кордоном. Але, попри це, це надало величезний імпульс моїй англійській  у мене просто не було іншого виходу, окрім як говорити цією мовою. Насправді, тоді я її дуже сильно полюбила: за її звучання, за її простоту, за її цікавість. 

Повернувшись до Києва, я почала викладати англійську. Основним же моїм завданням я бачила донести до учнів той посил, що англійська – не лише мова міжнародного спілкування, але й просто прекрасна мова, в яку можна закохатись за її фонетику (слова не читаються, як пишуться:)), за її фразові дієслова (просто замінити up на away після give – і ми маємо абсолютно інше значення слова:)), за її ідіоми (наприклад, коли йде дощ котами і собаками – it rains cats and dogs, або коли свині літають – when pigs fly:)).

Чесне слово, я просто в захваті від цієї мови! Саме тому читаю та дивлюсь фільми здебільшого тільки англійською. І мені дуже хочеться, щоб у Києві стало ще більше прихильників цієї чудової мови. Я знаю, що Ви полюбите англійську так само, як люблю її я. А тоді Ви зможете і зрозуміти, і вивчити її. Успіхів Вам!"

         
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
  Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

 

 

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom