Станислав Цибрух

преподаватель английского

"Лінгвістичну освіту в якості магістра я отримав в університеті Шевченка за спеціальністю англійська/арабська мови, кожна серед яких була представлена повним та рівним чином в процесі навчання. Саме несхожість цих двох мов з різних мовних родин допомогла мені краще зрозуміти внутрішню сутність засобів спілкування, розібратися в їхніх психологічних та логічних побудовах, історичних аспектах розвитку, правилах засвоєння мови тими, хто їх вивчає.
Ще з дитинства мені найбільше було до вподоби те, що прийнято називати гуманітарними дисциплінами. Уроки іноземними мовами вдавалися найкраще, а, як відомо, якщо щось тобі надзвичайно вдається, то слідуй за цим "білим кроликом". Крім англійської, в шкільні роки я також вивчав німецьку та іспанську, опанував їх на рівні upper-intermediate. Але не тільки однією лінгвістикою! Я також був абсолютно закоханий в етнографію та антропологію, і пов'язувати між собою етнографічні та лінгвістичні дані давало мені невимовну насолоду.
Сферу лінгвістичної психології та організації процесу навчання доповнила моя друга вища освіта за фахом режисури, що не лише не заважає англійській, а й є одним з головних стовпів моєї системи. Всі знають відомі слова Станіславського "Не вірю!"Для мене ця фраза не має сенсу у вивченні мови, я вірю в кожного студента, адже не буває поганих учнів - до кожного є індивідуальний та успішний свій особливий підхід! Тому моїм кредо стала інша фраза легендарного театрального діяча, що чудово вписується у викладання та засвоєння англійської: "..навчитися важке зробити звичним, звичне легким, а легке - прекрасним"."

 

  

     
Изучение
английского в
"Ближе к мечте"
Онлайн
тест и
заявка
  Наши
преподаватели
  Цены
на обучение
  Отзывы
о нашей школе
на независимом
портале Enguide

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom