КАТЕРИНА БУЦЬКА

викладач англійської, української, хорватської

 

 

Англійську я полюбила з першого року її вивчення. Мені тоді було 6 років. Пам’ятаю, як складно давалися мені англійські звуки [θ] і [ð] та як відчайдушно я намагалася вимовляти їх правильно. Ці та інші неймовірні звуки, зовсім нові літери та невідомі слова не могли залишити байдужим допитливий дитячий розум. Відтоді я стала прагнути до новизни, яку в достатній мірі мені могло дати лише вивчення іноземної мови.

 

Заради цієї новизни я вступила до школи із поглибленим вивченням грецької мови, й незабаром зрозуміла, що не уявляю свого існування без щоденної порції нових слів і граматики, адже постійне пізнавання нового додає моєму життю сенс. І вивчення мови — це простий і приємний спосіб зробити кожен день наповненим новими знаннями.
Звичайно ж, я мріяла вчити мови в найкращому навчальному закладі. Інститут філології КНУ ім. Т.Г. Шевченко став заповітною метою, заради досягнення якої в старшій школі я викладалася на всі 200%.

 

Я вступила на відділення славістики в Інституті філології, де вивчала українську, хорватську, польську та іспанську мови, їхню історію, теорію перекладу й методу викладання. Оскільки, на мій погляд, всі мови світу по-своєму прекрасні й цікаві, я чимало часу присвятила вивченню мертвих мов: старослов’янської та латині (саме ця база дозволяє філологу твердо стояти на ногах у сфері науки про слово).

 

Досвід вивчення найрізноманітніших мов з нуля дозволив мені виробити певні методики запам’ятовування слів і граматичного матеріалу, тренування мовного апарату й подолання мовного бар’єру.

 

До того ж, скільки себе пам’ятаю, я ніколи не припиняла вивчати англійську. А в якийсь момент відчула в собі сили викладати. Робота дитячим репетитором приносила мені невимовне задоволення, оскільки свою любов до мов я можу порівняти хіба що з любов’ю до дітей.
Пройшовши в «Ближче до мрії» рівні від Pre до Advanced у дорослій групі, я помітила, що, якого б віку не були студенти, всіх їх об’єднує безцінна якість, властива дітям, — бажання і готовність дізнаватися щось нове. Я побачила, що викладання — це завжди спілкування з людьми, які прагнуть до мрії. Це — джерело натхнення. Це — можливість передати іншому 100% своїх знань і придбати їх ще більше. До скорої зустрічі на наших заняттях!

 

Вам також буде цікаво переглянути:

✍️ Обучающий и личный блог

🍪 Преимущества обучения в нашей школе

📸 Фотогалерея

все преподаватели