За що Ви любите свою Україну?

“Общались. Кто-то рассказал анекдот о чукче. Посмеялись. А потом были комментарии, что украинцы еще непутевее героя анекдота, а также примеры этой непутевости. Меня это реально задело. Результатом стал текст «Україна». И лет 10 назад, когда мы с ребятами из 100/100 сделали песню, мы и представить не могли, что сегодня она будет еще актуальнее, чем когда-либо. Итак, песня-признание в любви к нашей стране, Украине.”
Юрій Інтелегатор

100/100 - "Україна"

 

Ось відповіді деяких студентів школи "Ближче до мрії":

 

Таня (Донецьк): "Для меня любить свою страну – это уважать законы,  делать все для дальнейшего развития в разных направлениях, заботиться о ней. Многие просто говорят, обещают, в этот момент думая, сколько денег отобрать у простых, честных людей. Когда такие люди оказываются у власти, то в стране творится ужас. Как по мне, то лучше ничего не обещать.  Лучше просто делать все возможное для улучшения страны."

 

Євген (Київ): "Любить свою страну - это знать и гордиться украинскими деятелями, не стесняться украинского языка, стараться что-то сделать своими руками для изменения страны в лучшую сторону (не давать взятки, парковаться в положенных местах и т.д., с гордостью рассказывать иностранцам о своей культуре." 

 

Миколай (Рівне): "Любити свою країну – це, в першу чергу, любити єдину і неділиму Україну. Бути готовим віддати своє життя в боротьбі за незалежність України. Жити і працювати заради своєї країни. Займати активну позицію в питаннях політичного і економічного розвитку України. Сплачувати податки і мати час і натхнення спитати у влади про порядок їх використання."

 

Валерія (Донецьк): "Что значит любить свою страну? Это значит быть ее патриотом. Я хочу, чтобы будущее Украины было светлым. Каждый может помочь её развитию. Наша задача – продвинуть нашу страну в первые ряды среди прогрессивных стран. Но еще нужно заботиться об экологии. Мы должны содержать ее в чистоте и порядке."

 

Аліна (Київ): "Любити свою країну – як любити матір, плекати її мову, культуру, не цуратися звичаїв. Любити Україну – любити її схили Дніпра, пишатися могутніми Карпатами, радіти сонцю і морю. Україна настільки різна, що іноді її так важко зрозуміти. Її схід і захід, північ і південь. Це чотири чатини одного цілого народу. Любити Україну – значить відчувати себе частиною великого українського народу, знати і поважати його історію. Любити свою країну – означає не бути байдужим і бути готовим до будь-яких змін."

 

Вікторія (Київ): "I love my country because it has people, who do something good; it has intelligent doctors which save lives of many people; people who have strong and absolutely wonderful voices... I love my country because I have freedom and I can choose what I want, it's so cool!"

  

Тетяна: "Моя країна – це, звичайно, перш за все, батьківщина, мої рідні, близькі та друзі. До нещодавна я про це не задумувалась, але в одній ситуації втратити країну – це ніби втратити свою особистість, своє «Я», бути людиною без походження… Україна – безкраї поля, чисте і ясне небо над головою, чорнобривці біля бабусиної хати та мамина посмішка!!!"

 

Вероніка (Новоалексіївка, Херсонська область):

Ми тисячу років за щастя боролись,
І скільки же смутку в житті в нас було.
Та ми українці, ми не покорились,
Давайте покажем, що ми тут давно!

Хай знають, хай бачать, що ми всі єдині,
Багато народів у нас тут жило.
Ми браття, ми сестри, і ми у родині
Усе переборемо, як у кіно!

Заради небесної сотні героїв
Хай тліють між нами всі наші кордони.
Для нашої долі, і так непростої,
Покажемо всім, як долать перепони.

Я вірю, я знаю, молюся за всіх нас
Не кривдьте ви неньку, держіть, щоб не впала
Я славлю країну, в якій народилась
Бо це Україна, Героям всім – Слава!

   

Алла (Єкатеринбург, у два роки переїхала на Україну, батьківщину тата ): "Любить свою страну – это значит уважать традиции, людей, живущих в стране. Знать историю, соблюдать и уважать законы своей страны. Гордиться достижениями украинских компаний, граждан Украины."

 

Ірина (Київ): "Я люблю Украину, потому что я здесь родилась и выросла."

 

Ліля (с. Торговиця, Івано-Франківська область): "Що означає любити свою країну? На мою думку, на це питання є багато різних відповідей, і кожна відповідь є правильна. Наприклад, для мене любити свою країну - це означає говорити державною мовою в повсякденному житті і сприяти її розвитку...Я вірю, що настане час, коли люди зрозуміють, що вони живуть на українській землі, і що тут має процвітати українська мова."

 

Міла (Київ): "Любить свою родину для меня  это гордость за Украину, гордиться символикой, разговаривать на украинском языке (очень красиво), радоваться спортивным наградам... Хочу одну сильную, великую, нераздельную, с Крымом, Украину."

 

 {jcomments on}

Comments:

Контакты

(044)280-78-53

(066)293-97-34

г.Киев, м. Арсенальная,

ул.Ивана Мазепы 3, оф.72 

Поделиться этой страничкой:

Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в LivejournalОтправить в MoymirОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom